1. Vadovaujantis šalies vyriausybės nutarimais, nuo 2020 m. kovo 16 d. iki 2020 m. kovo 27 d. visoje šalyje privalomai stabdomas ugdymo procesas, pradinių klasių mokiniams skelbiamos pavasario atostogos
  2. Karantino metu nuo kovo 16 dienos visi mokytojai ir dalis mokyklos darbuotojų dirba nuotoliniu būdu. Į mokyklos patalpas ribojamas mokinių ir jų tėvų patekimas, todėl mokykla yra rakinama.
  3. Dėl reikiamos informacijos ar iškilusių problemų sprendimo galite susisiekti su mokykla nuotoliniu būdu: administracijos telefonu +37065043029 nuo 8.30 val. iki 17.00 val. arba Mokyklos elektroniniu paštu varpelis38@gmail.com.
  4. Su pradinių klasių dalykų mokytojais galite konsultuotis jų elektroniniu paštu arba per elektroninį dienyną, klasių telefonais.
  5. Specialistė Živilė Mikužienė dėl mokesčių konsultuoja elektroniniu paštu: varpelis38@gmail.com
  6. Dėl prisijungimo prie informacijos elektroniniame EDUKA dienyne kreiptis į direktoriaus pavaduotoją ugdymui Astą Mickevičienę el. paštu amickevicienes@gmail.com ir telefonu +37065043029.
  7. Visuomenės sveikatos specialistė Tatjana Ivanova konsultuoja el.paštu: varpelio@sveikatosbiuras.lt 
  8. Logopedė Jurgita Šakienė (dirba su ikimokyklinio amžiaus vaikais) konsultuoja el.paštu: jurga.logo@gmail.com, logopedė Vitalija Kundrotienė (dirba su priešmokyklinio amžiaus vaikais ir pradinių klasių mokiniais) konsultuoja el.paštu: vitalija.kundrotiene@gmail.com
Pakeisti šrifto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą