Edukacinė pamoka bibliotekoje

1A klasės mokiniai svečiavosi Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Miško padalinyje. Bibliotekininkė Angelė Skarienė pasakojo, kaip vadinamos lankytojams skirtos bibliotekos patalpos, kaip tapti bibliotekos skaitytoju, aiškino, kokia tvarka sudėliotos knygos lentynose, akcentavo, kodėl svarbu laiku grąžinti perskaitytą knygą. Vaikai apžiūrėjo knygas, kurios rekomenduojamos skaityti I–II klasių mokiniams. Pirmokai atviravo, kad skaityti mėgsta ir išsiaiškino, jog skiriasi jų skaitymo pomėgiai: vieni renkasi pasakas, kiti – enciklopedijas, treti noriai skaito eilėraščius. Knygų yra daug ir įvairių. Įprotis skaityti yra didžiulis džiaugsmas, kūrybos dirbtuvė ir vaizduotės lavinimas. Skaitymas ne tik skatina ir lavina protinę veiklą, bet leidžia nuolatos pažinti save. Bibliotekininkė Angelė pakvietė pirmokus, jų tėvelius, mokytojus ir visos bendruomenės narius vasarą dalyvauti skaitymo skatinimo programoje „Skaitymo iššūkis 2021“, vykdyti iššūkius ir laimėti prizus. Šių metų šūkis – „Knyga – vasaros desertas!“ Akcija vyks vasarą nuo birželio 1 d. iki rugpjūčio 31 d. Plačiau apie skaitymo skatinimo programą https://vasarasuknyga.lt/

      

Pakeisti šrifto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą