Gintaro keliu

Gegužės 10 dieną priešmokyklinės   „Gudručių“ grupės vaikai ir gegužės 12 dieną priešmokyklinės „Žiniukų“ grupės vaikai keliavo į Klaipėdos Mažosios Lietuvos istorijos muziejaus edukaciją „Gintaro kelias“.
Užsiėmimo metu vaikai  sužinojo, kada ir kaip mūsų žemėje susiformavo gintaras, kaip jis atsirado Baltijos jūroje,susipažino su gintaro rūšimis, gydomosiomis savybėmis ir nuo ko priklauso gintaro spalva. Priešmokyklinukai „keliavo“ baltiškojo gintaro senaisiais prekybos keliais. Sužinojo, kaip ir kada gintaras tapo papuošalu, teikiančiu magišką galią. Išsiaiškino, kaip atskirti tikrąjį gintarą nuo jo imitacijų. Kad išsipildytų sugalvotas noras, kiekvienas vaikas gavo dovanų po gintaro lašelį.