2017-2018 mokslo metai

1 grupė – „Šnekučiai“ – keturmečių vaikų grupė.

Grupėje mokosi 20 vaikų. Auklėtojos: Jolanta Eitutienė ir Irena Donėlienė; auklėtojos padėjėja Rita Lelevičienė.

2 grupė – „Strakaliukai“ – penkiamečių vaikų grupė.

Grupėje mokosi 21 vaikas. Auklėtojos: Akvilė Mačiulaitytė ir Rita Milkevičienė; auklėtojos padėjėja Laura Cirtautaitė.

3 grupė – „Gudručiai“ – priešmokyklinio ugdymo grupė.

Grupėje mokosi 21 vaikas. Auklėtojos: Tatjana Virketienė ir Svetlana Kapočienė; auklėtojos padėjėja Loreta Brazienė.

4 grupė – „Linksmučiai“ – keturmečių vaikų grupė.

Grupėje mokosi 20 vaikų. Auklėtojos: Regina Piekienė, Irena Donėlienė ir Osvalda Bukauskienė; auklėtojos padėjėja Regina Pilibaitytė.

5 grupė – „Žiniukai“ – priešmokyklinio ugdymo grupė.

Grupėje mokosi 20 vaikų. Auklėtojos: Rasa Strumylienė ir Svetlana Kapočienė; auklėtojos padėjėja Irina Kuzminskienė.

6 grupė – „Smalsučiai“ – trimečių vaikų grupė.

Grupėje mokosi 20 vaikų. Auklėtojos: Donata Burbaitėtė ir Laura Kazlauskaitė; auklėtojos padėjėja Alma Jevsejevienė.

7 grupė – „Pabiručiai“ – trimečių vaikų grupė.

Grupėje mokosi 20 vaikų. Auklėtojos: Gražina Briedienė ir Laura Kazlauskaitė; auklėtojos padėjėja Olga Fedotova.

8 grupė – „Kodėlčiukai“ – penkiamečių vaikų grupė.

Grupėje mokosi 21 vaikas. Auklėtojos: Jolita Butkienė, Rita Milkevičienė ir Osvalda Bukauskienė; auklėtojos padėjėja Rasa Salina