2021-2022 mokslo metai

1 grupė – „Šnekučiai“ – keturmečių vaikų grupė.

Grupėje mokosi 19 vaikų. Mokytojos: Jolanta Eitutienė ir Regina Piekienė; auklėtojos padėjėja –  Irina Kuzminskienė.

2 grupė – „Strakaliukai“ – penkiamečių vaikų grupė.

Grupėje mokosi 20 vaikų. Mokytojos: Akvilė Mačiulaitytė ir Ugnė Klipštaitė; auklėtojos padėjėja – Alma Jevsejevienė.

3 grupė – „Gudručiai“ – priešmokyklinio ugdymo grupė.

Grupėje mokosi 20 vaikų. Mokytojos: Tatjana Virketienė ir Svetlana Kapočienė; auklėtojos padėjėja – Rita Lelevičienė.

4 grupė – „Linksmučiai“ – trimečių vaikų grupė.

Grupėje mokosi 20 vaikų. Mokytojos: Jolita Butkienė ir Irena Donėlienė; auklėtojos padėjėjos – Regina Pilibaitytė ir Rozvita Juknienė.

5 grupė – „Žiniukai“ – priešmokyklinio ugdymo grupė.

Grupėje mokosi 19 vaikų. Mokytojos: Rasa Strumylienė ir Laimutė Ruginienė; auklėtojos padėjėja – Rasa Salina.

6 grupė – „Smalsučiai“ – keturmečių vaikų grupė.

Grupėje mokosi 20 vaikų. Mokytojos:  Osvalda Bukauskienė ir Laura Kazlauskaitė; auklėtojos padėjėja – Olga Fedotova.

7 grupė – „Pabiručiai“ – trimečių vaikų grupė.

Grupėje mokosi 20 vaikų. Mokytojos: Gražina Briedienė ir Rita Milkevičienė; auklėtojos padėjėja – Loreta Brazienė.

8 grupė – „Kodėlčiukai“ – penkiamečių vaikų grupė.

Grupėje mokosi 20 vaikų. Mokytojos: Vaida Vaičiulėnienė ir Jolanta Staugienė; auklėtojos padėjėja – Laura Cirtautaitė.