Informacija tėveliams dėl darželio darbo vasaros laikotarpiu

Gerbiami Tėveliai,

Vadovaujantis LR Vyriausybės nutarimais, Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos įsakymais ir atsižvelgiant į gautus tėvų prašymus dėl vaiko nelankymo darželio tėvų atostogų metu, informuojame Jus apie „Varpelio“ mokyklos-darželio darbą vasaros laikotarpiu:

1. Priešmokyklinio ugdymo („Gudručių“ ir „Žiniukų“) grupių vaikų Mokymo sutartys baigiasi gegužės 31 d. (baigta priešmokyklinio ugdymo programa). Baigiasi ir priešmokyklinio ugdymo vaikų nemokamas maitinimas (pietūs). Visiems, kuriems reikalinga vaiko priežiūra birželio-rugpjūčio mėnesiais privalo iki gegužės 27 d. pasirašyti Prašymą bei Susitarimą dėl vaiko lankymo darželį vasaros mėnesiais
  2. Visi, ikimokyklinio ugdymo grupių vaikų tėvai, kurie dar nepateikė grupės mokytojoms Prašymo dėl vaiko nelankymo darželio tėvų atostogų metu, turi pateikti Prašymą iki gegužės 27 d.
  3. Tie tėvai, kurie nori, kad jų vaikai lankytų darželį visą vasarą (nuo birželio 1 d. iki rugpjūčio 20 d.), turi pristatyti pažymą iš tėvų (abiejų) darboviečių, kurioje būtų nurodyta, kad tėvams nėra suteikiamos atostogos vasaros laikotarpiu.
  4. Visus dokumentus pristatyti grupės mokytojoms arba atsiųsti el.paštu varpelis38@gmail.com iki gegužės 27 d.
  5. Primename, kad nuo 2021 m. rugpjūčio 23 d. iki rugpjūčio 31 d. „Varpelio“ mokykla-darželis nedirbs.
  6. Vasaros laikotarpiu bus formuojamos mišraus amžiaus vaikų grupės.
  7. Vasaros laikotarpiu darželio darbo laikas nesikeičia: dirbame nuo 7.30 val. iki 18.00 val.
  8. Ir toliau darželyje užtikrinamos visos būtinos apsaugos priemonės dėl vaikų ir darbuotojų saugumo.

Tikimės Jūsų supratingo požiūrio į esamą situaciją.

Administracija