Išvyka į autobusų parką

„Gudručių“ grupės vaikai labai norėjo sužinoti, kur „gyvena“ autobusai, tad Aurėjos tėtis Remigijus Žilinskas pasiūlė nuvykti į Klaipėdos miesto autobusų parką. Gegužės 5 dieną priešmokyklinės „Gudručių“ grupės vaikai išsiruošė į kelionę. Atvykus į autobusų parką, vaikus pasitiko Aurėjos tėtis ir aprodė darbovietę: vaikai  apsilankė dispečerinėje, kur sužinojo, kaip skirstomi ir stebimi autobusų maršrutai, kaip vairuotojai ruošiasi darbo dienai. Apsilankę sandėlyje pamatė tvarkingai lentynose sudėtas atsargines detales, apžiūrėjo remonto dirbtuves, kondicionierių pildymo cechą. Sužinojo, kad autobusų parkas nuolat atnaujinamas. Autobusų parke yra apie 200 autobusų, iš jų didžioji dalis – ekologiški (draugiški gamtai). Matė „Gudručiai“ ir elektrinį autobusą. Džiugu, kad klaipėdiečiai sukūrė elektrinių autobusų pakrovimo stotelę.

Autobusų parkas nuo rudens ruošiasi teikti net gatvių valymo paslaugas, todėl įsigijo naujas, modernias mašinas. Iš autobusų įvairovės vaikams labiausiai patiko Klaipėdos Neptūno komandos autobusas. Vaikai turėjo galimybę ne tik apžiūrėti autobusą, bet ir pabūti autobuso vairuotojais. Vairuoti patiko ne tik berniukams, bet ir mergaitėms.

Džiugu, kad tėveliai pasiūlo vaikams apsilankyti savo darbovietėse ir stebėti įmonėse vykdomą darbą. Nuoširdžiai dėkojame Aurėjos tėčiui Remigijui.