Klaipėdos miesto savivaldybės mero potvarkis dėl pretendentų Klaipėdos „Varpelio“ mokyklos-darželio direktoriaus pareigoms eiti konkurso atrankos posėdžio komisijos sudarymo. Su elektroninio dokumento nuorašu galite susipažinti čia:

„Dėl pretendentų Klaipėdos „Varpelio“ mokyklos-darželio  direktoriaus pareigoms eiti konkurso atrankos posėdžio komisijos sudarymo“

 

2021 m. birželio 15 d. Klaipėdos miesto savivaldybė skelbia konkursą Klaipėdos „Varpelio“ mokyklos-darželio direktoriaus pareigoms eiti. Pretendentų konkurso atrankos posėdžio data – 2021 m. spalio 8 d., dokumentai priimami iki 2021 m. rugsėjo 24 d. įskaitytinai, vadovavimo švietimo įstaigai kompetencijoms vertinti pretendentai turi registruotis Nacionalinėje švietimo agentūroje per 10 darbo dienų nuo konkurso paskelbimo dienos, tai yra iki 2021 m. birželio 30 d. Išsamesnė informacija – pagrindiniame skelbime:

https://www.klaipeda.lt/lt/2021-m.-birzelio-15-d.-klaipedos-miesto-savivaldybe-skelbia-konkursus-siu-bendrojo-ugdymo-svietimo-istaigu-vadovu-pareigoms-eiti/8871

Pakeisti šrifto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą