Metodinė projekto diena

Nuo 2019 metų rudens „Varpelio“ mokyklos-darželio pedagogų bendruomenė dalyvauja projekte „Edukacinių procesų modernizavimas Skuodo rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigose“ pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą. Projekto  įgyvendinimo metu buvo kuriamas naujas ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo modelis. Modelio išskirtinumas tas, kad jame integruoti I3-Technologies kubai iMO. 2020 m. spalio 22 dieną vyko Skuodo, Mosėdžio, Ylakių vaikų lopšelių-darželių ir Klaipėdos „Varpelio“ mokyklos-darželio metodinė diena, kurioje mūsų mokyklos mokytojai stebėjo atviras veiklas Skuodo, Mosėdžio ir Ylakių vaikų lopšeliuose-darželiuose, dalyvavo diskusijoje „Edukacinių procesų modernizavimas“ bei aktyvioje sesijoje „Nūdiena ir iššūkiai“. Įstaigų vadovai pasidalijo patirtimis partnerystės valandoje „Šiuolaikinio darželio valdymas – iššūkiai ir galimybės“.