Padėka Tėveliams

Vienas iš svarbiausių Mokyklos uždavinių – skatinti tvarų vaikų tėvų ir Mokyklos bendradarbiavimą. Bet koks tėvų įsitraukimas į Mokyklos gyvenimą padeda vaikams geriau mokytis, lemia didesnius jų pasiekimus tolimesniame gyvenime.

Nuoširdžiai dėkojame priešmokyklinės „Žiniukų“ grupės vaikų ir 4 klasės mokinių tėveliams už pagalbą kuriant edukacines Mokyklos aplinkas.

Nuoširdžią pagarbą ir padėką skiriame Irinai Gedminčienei, Alionai Brežnovai, Ritai Ruikytei, Erikai Zavackienei, Giedrei Lukienei už grupių ir klasių bendruomenių būrimą, buvimą šalia, išlaikytą bičiulystę visus keturis ar net aštuonis metus. Ypatingą padėką reiškiame Nataljai Kropivkai už supratimą ir palaikymą, už ištikimybę „Varpelio“ mokyklos-darželio bendruomenei. Jūsų, Natalja, idėją „Suoliukas Mokyklai“ jau baigiame įgyvendinti.

Mieli Tėveliai, Jūsų visų dėmesys ir geranoriškumas išlieka net vaikams palikus darželį ar mokyklą. Matydami gerus tėvų darbus, vaikai mokosi būti atidesni šalia esančiam.

Būdami skirtingi, esame ir būsime susitelkę drauge dėl bendrų Mokyklos tikslų – tai mūsų stiprybė, kuriant mažą ir patikimą bendruomenę.

AČIŪ JUMS!!!