Patyriminio ugdymo diena

Vasario 27 dieną (ketvirtadienį) „Varpelio“ mokykloje-darželyje netradicinio ugdymo diena buvo skirta patyriminiam ugdymui. Patyriminis ugdymas – tai mokymasis iš patirties. Tai procesas, kai iš tiesioginio patyrimo asmuo įgyja žinių, įgūdžių ir suformuoja savo vertybes.

Šią dieną 2 ir 3 klasės mokiniai domėjosi kosmoso platybėmis. Mokiniai ieškojo informacijos apie Saulės sistemos planetas, jas piešė, surinktą informaciją pristatė klasės draugams. Mokiniai pagamino Saulės sistemos plakatą. Tikriausiai būtų sunku rasti vaiką, kuris nesižavėtų kosmoso platybėmis, nesvajotų tapti drąsiu bei garsiu astronautu arba viską išmanančiu kosminių erdvėlaivių kūrėju – inžinieriumi. Tad teko tą dieną tapti ir išradėjais, nes į mokyklą atvykęs VšĮ „Robotikos studija“ mokytojas Marius mokė konstruoti kosminius robotus. Dirbo mokiniai grupelėmis, kartu su komandos nariais teko planuoti, derinti veiklos žingsnius. Smagu buvo matyti bendros veiklos rezultatą, nes dirbant komandose per 1,5 val. mokiniai sukonstravo septynis judančius kosminius robotus!  Diena prabėgo labai greitai, nes veikla buvo aktyvi ir įvairi.

         

Pakeisti šrifto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą