Smėlis ir vanduo

Vasara – smagių žaidimų, įvairių pramogų ir linksmybių metas, tad daug laiko vaikai praleidžia lauke. O kas gali būti vaikui smagiau už smėlio bandelių kepimą, pilių statymą ar žaidimą su vandeniu. Vaikams žaidimai su smėliu ir vandeniu yra ne tik smagūs, bet ir vertingi: lavinami taktiliniai jutimai, smulkioji motorika, mokomasi konstruoti, o kartu tai ir terapiniai žaidimai. Tad leisdami laiką darželio smėlio dėžėse bei prie jūros, „Varpelio“ mokyklos-darželio vaikai net vasaros metu tvirtina įvairias kompetencijas.

Priešmokyklinės „Gudručių“ grupės vaikai iš smėlio kūrė Auksinę žuvelę. Papuošė ją akmenukais, spalvotais kamšteliais, riešutų kevalais. Dabar laukia svajonių išsipildymo 🙂 .

                                  

Pakeisti šrifto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą