Vaikai deklamuoja eilėraščius

Kalbos ugdymo projekto „Atverkime kalbos skrynelę“ tikslas – skatinti vaikų kalbinį aktyvumą kasdienėje veikloje, įtvirtinti taisyklingo kalbėjimo gebėjimus, mokyti pažinti raides žaidžiant kalbinius žaidimus, praturtinti vaikų žodyną vaizdingais posakiais.
Kovo mėnesį projekto dalyviai ypatingą dėmesį skyrė Kovo 11-jai, pavasario dienai, atvertusiai naują mūsų tautos istorijos puslapį, atvėrusį valstybei vartus į Lietuvos laisvę ir nepriklausomybę. Kovo 11-oji – šviesos ir ateities Lietuvai bei mums visiems diena. Šia proga grupėse vyko lietuvių poetų sukurtų eilėraščių raiškiojo deklamavimo valandėles. Vaikams labiausiai patikusius grupės deklamuotojus, mokytojos nufilmavo ir sudėjo į filmą „Gražiausios eilės tau, Tėvyne“.

Pakeisti šrifto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą