Čia galite rasti Klaipėdos „Varpelio“ mokyklos-darželio 15 dienų valgiaraščius, pagal kuriuos nuo 2022/2023 m. m. maitinami vaikai:

Patvirtintas 15 dienų perspektyvinis valgiaraštis 4 – 7 m. amžiaus vaikams

Patvirtintas 15 dienų perspektyvinis valgiaraštis 6 – 10 m. amžiaus vaikams

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro patvirtintas Vaikų maitinimo organizavimo tvarkos aprašas

Klaipėdos „Varpelio“ mokykla-darželis dalyvauja „Vaisių ir daržovių bei pieno ir pieno produktų vartojimo skatinimo vaikų ugdymo įstaigose programoje“. Šios programos siekis užtikrinti, kad vaikai kasdien gautų vaisių ir daržovių bei pieno produktų. Šia programa siekiama didinti, vaikų suvartojamų vaisių ir daržovių bei pieno produktų kiekį.

Vaikai per mėnesį nemokamai gauna:

3 kartus obuolius;

2 kartus morkas;

1 kartą sultis;

6 kartus ekologišką pieną „Dobilas“;

1 kartą natūralų jogurtą „Dobilas“ 125 g. indelyje.

Maitinimo paslaugą Klaipėdos „Varpelio“ mokykloje-darželyje organizuoja pati mokykla. Maistas ruošiamas mokyklos-darželio virtuvėje.

Klaipėdos „Varpelio“ mokyklos-darželio maisto produktų tiekėjų sąrašas

Ikimokyklinio ugdymo įstaigų maitinimo rekomendacijos.

Tėvai informaciją apie pritaikyto maitinimo organizavimą ikimokyklinio ugdymo grupėse gali rasti čia:

Informacija tėvams apie pritaikytą maitinimą

Nemokamas Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos telefono linijos numeris : 8 800 40403