Čia galite rasti Klaipėdos „Varpelio“ mokyklos-darželio 15 dienų valgiaraščius, pagal kuriuos nuo 2022 m. rugsėjo 1 d. maitinami vaikai:

Patvirtintas perspektyvinis 15 dienų valgiaraštis 4-7 m. vaikams_2022-09

Patvirtintas perspektyvinis 15 dienų valgiaraštis 6 – 10 m. vaikams_2022-09

Klaipėdos „Varpelio“ mokykla-darželis dalyvauja „Vaisių ir daržovių bei pieno ir pieno produktų vartojimo skatinimo vaikų ugdymo įstaigose programoje“. Šios programos siekis užtikrinti, kad vaikai kasdien gautų vaisių ir daržovių bei pieno produktų. Šia programa siekiama didinti, vaikų suvartojamų vaisių ir daržovių bei pieno produktų, kiekį.

Vaikai per mėnesį nemokamai gauna:

• 6 kartus obuolius;
  • 2 kartus morkas;
  • 1 kartą sultis;
  • 6 kartus ekologišką pieną „Dobilas“;
  • 1 kartą sūrio lazdeles „Pik-nik“;
  • 2 kartus natūralų jogurtą „Dobilas“ 125 g. indelyje.

Maitinimo paslaugą Klaipėdos „Varpelio“ mokykloje-darželyje organizuoja pati mokykla. Maistas ruošiamas mokyklos-darželio virtuvėje.

Klaipėdos „Varpelio“ mokyklos-darželio maisto produktų tiekimo tiekėjų sąrašas

Ikimokyklinio-ugdymo-įstaigų-maitinimo-rekomendacijos

Tėvai informaciją apie pritaikyto maitinimo organizavimą ikimokyklinio ugdymo grupėse gali rasti čia:

Informacija tėvams apie pritaikytą maitinimą