Vokiečių kalba priešmokykliniame amžiuje

Kaip jau rašėme sausio mėnesio laiške, nuo sausio 13 dienos priešmokyklinėse „Žiniukų“ ir „Gudručių“ grupėse pedagoginę praktiką atliko studentės iš Limburg Adolf Reichwein Schule (Vokietija). Vaikai ypač džiaugėsi studenčių Laros ir Patricijos vedamomis vokiečių kalbos veiklomis pagal programą  „Vokiečių kalba su Hans Hase“. Jie išmoko naujų vokiškų žodžių, žaidimų, dainelių. O dar įdomiau priešmokyklinukams buvo klausytis pasakų abiem kalbomis. Vasario 13 dieną trečiokė Liepa Stončaitė vaikams skaitė pasaką „Batuotas katinas“ lietuvių kalba, o studentės Patricija ir Lara – vokiečių. Pasakos klausymas dviem kalbomis ugdo vaikų palankią nuostatą užsienio kalbos atžvilgiu, kuri padeda tvirtus pagrindus tolesniam ir motyvuotam gilinimuisi į kalbas.