„Žiniukų“ išvyka į Ventės ornitologijos stotį

Rugsėjo 21 dieną priešmokyklinės „Žiniukų“ grupės vaikai,  neišsigandę apniukusio ryto, keliavo į Ventės rago ornitologijos stotį. Nors kelias iki Ventės netrumpas, vaikai tikrai nenuobodžiavo: stebėjo rudenėjančius laukus, besiganančius gyvulius, o nuvykę į Ventės ragą stebėjo, kaip žieduojami paukščiai. Vaikai sužinojo, jog paukščiai žieduojami tam, kad būtų galima nustatyti jų skrydžių kelius.  Visi įdėmiai klausėsi ornitologo Vytauto Jusiaus pasakojimo apie paukščių migraciją. Ornitologas parodė, kaip paprastai žieduojami paukščiukai: mažas, lengvas žiedelis yra uždedamas paukšteliams ant kojos. O pagal įrašus žiedelyje, ornitologai gali perskaityti įvairiausią informaciją apie paukščiukų keliones.